Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

"Gelecek çocukların olacak." İlkesiyle hareket eden firmamız çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerine yardımcı olacak her türlü materyalin üretimine ve geliştirilmesine devam etmektedir.
3 Nokta Eğitim Araçları eğitim sektörünün  ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla kurulmuştur. Tüm öğrencilerimiz için her biri kendi alanında uzman kadromuzla kendi ürettiğimiz araçları sizlere sunmaktadır.

3 Nokta Eğitim Araçları çocuklarımızı içinde büyüdükleri çevreyi bilinçli şekilde yapılandırarak onlar fark etmeden, oynarken geliştirebileceğiniz, onların gelişimleri ve eğitimleri açısından bir fırsat oluşturabileceğiniz ürünleri sizlere sunuyor.


3 Nokta Eğitim Araçları ürünleri çocukların ilgisini çeken birer oyuncak gibi görünmelerinin yanında aslında onların gelişimlerine ciddi katkılar sağlayan birer eğitim materyalidirler. Her bir ürünün geliştirdiği bir ya da birkaç beceri alanı vardır. Bunlar genellikle tüm yaşam boyunca kullanılan becerilerdir. Bebeklikten itibaren bilinçli ve yeterli uyaranlar vererek bu becerileri daha erken dönemlerde geliştirmek ise çocuğun gelişimine büyük katkılar sağlar.

Kendini tanıyan, duygu ve düşüncelerini iyi ifade edebilen, açık zihinlere sahip, öğrenmeye hazır, zamanı verimli kullanabilen, sosyal becerileri gelişmiş, sorumluluk alan, hayatla barışık, canlı, neşeli, mutlu, bireyler yetiştirebilmek dileklerimizle…

 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.